Zimowisko
W tegoroczne ferie zimowe cały nasz szczep wybrał się do Zakopanego na zimowisko. Był to szczególny wyjazd, gdyż po raz pierwszy wspólnie jako cel podróży obraliśmy góry. Także wokół nich skupiona była cała tematyka zimowiska. Już od samego przyjazdu…
