Wyjście ewangelizacyjne
Po zakończeniu dzisiejszego nabożeństwa wybraliśmy się pod Kolumnę Zygmunta, żeby na różne sposoby dotrzeć z dobrą nowiną do mieszkańców naszego miasta. To było już trzecie wyjście ewangelizacyjne. Tym razem było nas ok. 40 osób. Chwała Bogu, bo frekwencja ma…
