Dear Guests! We would like to inform you that services conducted in our church at Foksal st. are simultaneously interpreted into english.

Otwieramy pionierski projekt misyjny o nazwie „Banana Projekt”!

Polega on na zbiórce pieniędzy na zakup bananów dla dzieci z Bangladeszu. Tam na miejscu działa misyjnie brat Milan Moskala, który zakłada szkoły i karmi niedożywione dzieci. Dziecko zjada tam dziennie garść ryżu i jednego banana. Miesięczny koszt bananów dla jednego dziecka to 1 euro, czyli ok. 4-5 zł.

Pierwszy etap zbiórki trwa do 30.05.2018. Wtedy rozpoczynają się biwaki chorągwiane. Na biwak Chorągwi Wschodniej przyjedzie brat Milan Moskala, który opowie harcerzom o swojej działalności, pokaże zdjęcia i będzie mógł zabrać ze sobą nasz cenny dar serca.

Dlatego zachęcamy Was do czynnego udziału w tej zbiórce. Zbierajcie pieniądze w drużynach, indywidualnie, rodzinnie a także zborowo. Uzbierane pieniądze wpłacajcie na konto ZHA z dopiskiem „Banana Projekt”. Zapraszamy Was także do obserwowania naszej strony internetowej, https://zha.org.pl/bananaprojekt/, gdzie znajdziecie więcej szczegółów na temat pierwszego etapu zbiórki.

Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj Marana Tha!

dh. Mirosława Grześkowiak
Komendant Chorągwi Wschodniej

Obserwuj nas: