„Uświadomcie sobie, w jakich czasach żyjecie.
Najwyższa bowiem pora,
byście w końcu otrząsnęli się z letargu!
Każdego dnia zbawienie jest bliżej nas niż wtedy,
gdyśmy uwierzyli” (Rz 13,11 NPD).

Drogie Siostry i Drodzy Bracia w Jezusie Chrystusie!

Już za kilka dni zaczynamy emisję długo oczekiwanej serii wykładów biblijnych
„PANORAMA PROROCTW”. W niedzielę, 6 listopada 2022 o godz. 18.00 na stronie  www.panoramaproroctw.pl oraz na kanale YouTube Głos Nadziei będziemy mogli obejrzeć pierwszy program pt. „Koronacja Króla”.

Wierzymy, że jednoczy nas ufne oczekiwanie, iż nasz Niebiański Ojciec obficie pobłogosławi ten projekt. Pełne wiary modlitwy, skuteczna reklama, osobiste zaangażowanie się w oglądanie poszczególnych odcinków, zachęcanie przyjaciół i znajomych do zapoznania się z serią, oto czego dziś jako Kościół bardzo potrzebujemy.

Pragniemy przypomnieć, że materiały reklamowe (plakaty, grafiki, kalendarium spotkań i inne) udostępniane są na stronie https://adwent.pl/panorama-proroctw/. Każdy wykład będzie reklamowany przez dedykowane grafiki, które można wysłać znajomym w formie MMS-a lub maila. Proście swoich lokalnych pastorów o udostępnienie Wam tych grafik! Uruchomiona będzie także reklama na Facebooku
i innych platformach internetowych. Możecie również sami na własnych i zborowych profilach na Facebooku reklamować wykłady. Koniecznie odwiedźcie też stronę internetową www.panoramaproroctw.pl na której znajdziecie dodatkowe informacje!

Poniżej podajemy linki do trzech krótkich spotów reklamowych:

Przed nami unikalna możliwość zwiastowania Poselstwa Trzej Aniołów! Nie stójmy
z boku! Połączmy siły i zróbmy to razem! Słowo Boże obiecuje, że nasz wysiłek na pewno nie będzie daremny! (1 Kor 15:58 BW)

Z braterskim pozdrowieniem

Sekretariat Misji
Zbigniew Makarewicz

Dyrektor Instytucji Misyjnych
Mirosław Harasim

Sekretariat Komunikacji i Mediów
Daniel Kluska